Impladent - klinika stomatologiczna

1,00 zł

inne


Impladent to stojąca na bardzo wysokim poziomie, bardzo nowoczesna klinika stomatologiczna, którą dowodzi dr n. med. Adam Ziemlewski. Klinika może pochwalić się blisko dwudziestoletnim doświadczeniem z zakresu implantologii stomatologicznej, protetyki oraz chirurgii. Do tej pory w klinice udało się przeprowadzić ponad dziesięć tysięcy skutecznych wszczepów, co bez wątpienia jest świetną rekomendacją dla wszystkich, którzy nie są jeszcze pewni, czy chcą postawić na usługi kliniki. W klinice można zyskać nie tylko perfekcyjny uśmiech, ale także perfekcyjną harmonię twarzy.

Klinika wykorzystuje sprzęt wysokiej klasy, co pozwala oferować zabiegi na światowym poziomie. Do tego dochodzi wykwalifikowany personel, który świetnie zna się na swojej pracy. Nieustanne zdobywanie nowej wiedzy pozwala oferować zabiegi z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod.
Klinika ma naprawdę bogatą ofertę. W ofercie znajduje się chociażby naprawdę efektywne leczenie paradontozy, ortodoncja i leczenie kanałowe. Korzystając z usług kliniki można też naprawdę spektakularnie wybielić zęby. Klinika to nie tylko gabinety stomatologiczne, ale też szpital krótkoterminowego pobytu. Pozwala to świadczyć również zabiegi chirurgiczne.

Kontakt:

tel.: 501 155 036
e-mail: gabinet@ziemlewski.pl
http://www.ziemlewski.pl/


Ważne do: 2018.07.29, wyświetleń: 153

nr ogłoszenia: 16610