Drzwiczki kominkowe na wymiar

1,00 zł

sprzedam


Stojąca na doskonałym poziomie firma specjalizująca się w produkcji oraz sprzedaży drzwiczek do kominków. Dokłada wszelkich starań, by każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany z jej usług. Dlatego drzwiczki produkowane są pod wymiary , które określone zostały przez klienta.

W swojej ofercie posiada obecnie trzy modele, które można dopasować do każdego paleniska. Proponowane drzwiczki mogą zostać zamontowane zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i kominkach nowo budowanych. Firma wykorzystuje materiały doskonałej jakości. Jej siłą jest również wykwalifikowany i jednocześnie bardzo doświadczony personel, który świetnie zna się na swojej pracy.

Przy produkcji drzwiczek nacisk kładziony jest nie tylko na użycie materiałów bardzo dobrej jakości, ale również na perfekcję wykonania. Firma troszczy się o najmniejsze detale, zdając sobie sprawę z tego doskonale, że często to od nich zależy finalny efekt. Wszystkie wyroby mają aż pięcioletnią gwarancję. Firma dba o maksymalne zadowolenie tych, którzy postawili na jej usługi. To właśnie dlatego proponuje wyroby świetnej jakości za naprawdę atrakcyjną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/


Ważne do: 2018.09.26, wyświetleń: 68

nr ogłoszenia: 16631