Nowoczesna klinika medyczno–dentystyczna

inne


Impladent Medical&Dental Clinic to bardzo dobra klinika medyczno – dentystyczna, która w swojej ofercie ma bardzo szeroki wachlarz usług. Początkowo klinika zajęła pozycję lidera w w dziedzinie stomatologii. W konsekwencji możliwe stało się poszerzenie oferty o zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej oraz dermatologii. W swojej ofercie znalazło się nawet leczenie chrapania.

W klinice wykorzystuje się bardzo nowoczesny sprzęt , który spełnia wszystkie wymagane na terenie naszego kraju normy. Ma także naprawdę nowoczesny blog operacyjny. Siła kliniki tkwi w doświadczonym personelu, który cały czas poszerza posiadane kwalifikacje. Dzięki temu klinika cały czas się rozwija.

Tym, co wyraźnie wyróżnia klinikę spośród innych placówek tego rodzaju jest dysponowanie aż trzema laserami klasy premium, co pozwala oferować różne zabiegi działające odmładzająco. W klinice poddać można się zabiegom takim, jak peelingi medyczne, leczenie nadmiernej potliwości czy usuwanie blizn. Każdy pacjent może w klinice Impladent Medical&Dental Clinic czuć się w stu procentach bezpiecznie.

Kontakt:

tel.: 501 155 036
e-mail: rejestracja@impladent.eu
http://www.impladent-estetyczna.eu/


Ważne do: 2018.10.01, wyświetleń: 62

nr ogłoszenia: 16636